Carsprint Tarnów wynajem aut

 Proponujemy usługę wynajmu samochodów osobowych dla wszystkich, którzy cenią sobie fachową obsługę, komfortową oraz pewną jazdę oraz nowoczesne oraz niezawodne modele aut. Funkcjonujemy na terenie Tarnowa, Krakowa, Rzeszowa, a też Nowego Sącza. Dla naszych klientów jesteśmy dostępni przez całą dobę, służąc im kompetentnym wsparciem oraz doradztwem. Jesteśmy ekspertami w swojej dyscyplinie. Troszczymy się o prawidłowy stan techniczny naszej profesjonalnej floty. Pojazdy regularnie przechodzą precyzyjne przeglądy oraz posiadają odpowiednie pieczątki w dowodzie rejestracyjnym.

Z wyświadczanych przez naszą firmę profesjonalnych usług skorzystały już dziesiątki zadowolonych konsumentów, również indywidualnych, jak i prywatnych przedsiębiorstw. Cenią sobie naszą sprawną obsługę, formalności ograniczone do absolutnego minimum oraz dodatkowe promocje w postaci dostarczenia auta na lotnisko w Krakowie, Rzeszowie bądź też Katowicach. Z całych sił staramy się spełnić wyczekiwania nawet naszych najbardziej wymagających klientów. Wskutek tego także przygotowaliśmy gigantyczną ofertę w atrakcyjnych cenach. Detale znajdują się na domenie http://carsprint.pl.

Do kogo adresujemy przygotowaną ofertę wypożyczalni aut?

Jesteśmy wiodącą na rynku firmą, która proponuje możliwość najmu pojazdów, również osobowych, jak i dostawczych. Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny, dopasowując ofertę do jego oczekiwań, wymogów i preferencji.

Nasza wypożyczalnia pojazdów gwarantuje wynajem aut osobowych na:

•    1-4 dni,

•    5-9 dni,

•    10-16 dni.

Natomiast samochody dostawcze wolno wynająć na:

•    1-7 dni,

•    8-14 dni,

•    15-21 dni,

•    cały 1 miesiąc.

Gwarantujemy sprawne technicznie auta, możliwość dołączenia fotelika dziecięcego i nawigacji GPS, a też stały dostęp do prowadzonego przez nas serwisu. Nasi klienci zawsze wyruszają od nas z pełnym bakiem oraz czystym i porządnym samochodem.

Cena wypożyczenia samochodu nie zależy od liczby przebytych kilometrów, lecz jest podana jako stawka dzienna. W jej skład wchodzi ubezpieczenia OC/AC/NW oraz podatek VAT. Dla pełnego komfortu oraz satysfakcji naszych konsumentów akceptujemy płatność w złotych, dolarach, funtach oraz euro. Proponujemy konkurencyjne i niezwykle przystępne cenowo auta. Klienci mają do wyboru wiele ekskluzywnych marek, takich jak: Jaguar, Fors, Volkswagen, Audi, Hyundai oraz Skoda.

Jakie dodatkowe usługi znajdują się w naszej ofercie?

Przygotowaliśmy dla naszych konsumentów interesującą i wszechstronną ofertę najmu samochodów na terenie województwa małopolskiego oraz podkarpackiego. Mamy znaczne doświadczenie w branży i bez ustanku podnosimy swoje kwalifikacje. Naszym celem jest kompletne zadowolenie oraz satysfakcja klientów. Dokładamy wszystkich starań, aby każde zlecenie zrealizować z najogromniejszą starannością.

To naturalnie dzięki nam nasi kontrahenci są w stanie trafić wszędzie tam, gdzie nie ma dostępu do komunikacji miejskiej lub ewentualnie zdobyć bezzwłoczną pomoc w wypadku niespodziewanej awarii pojazdu. Dostarczamy samochód na lotnisko i umożliwiamy dojazd na konferencję służbową lub wyśniony urlop. Docieramy wszędzie tam, gdzie jesteśmy potrzebni. Zachęcamy do szczegółowego zaznajomienia się z opisującą nas propozycją oraz skorzystania z usługi wynajmu samochodu.