Dom opieki Milanówek – Profesjonalna opieka medyczna

Rezydencja Milanówek to dom opieki inny niż wszelkie. Został zbudowany dla seniorów oraz z myślą o nich. Każdy, najmniejszy nawet element tego miejsca to nie kwestia przypadku, a przemyślanych decyzji. Stworzyliśmy miejsce, w którym Twój najbliższy odnajdzie drugi dom. Wykwalifikowana, doświadczona kadra wspomoże przejść przez ten skomplikowany etap rozłąki oraz zmiany miejsca zamieszkania. Otwartość i empatia, z którą jakiegokolwiek dnia spotykają się nasi podopieczni przyśpieszy i zmniejszy proces aklimatyzacji w nowym, nieznanym miejscu. Do dyspozycji seniorów znajdują się pokoje do samodzielnej aranżacji, z możliwością ustawienia własnych mebli. Wolno również skorzystać z pokoi zaprojektowanych przez nas.

Dom opieki Warszawa – Milanówek – czemu warto nam zaufać?

Miejsce to do głębi pozbawione jest barier, dostosowane do osób niepełnosprawnych. Nad całodobową opieką czuwają nie jedynie doskonali, asertywni, pomocni opiekunowie, niemniej jednak też wykwalifikowany, profesjonalny zespół lekarzy i pielęgniarek. Gwarantujemy dostęp do współczesnego, kompetentnego wyposażenia medycznego, a również prowadzimy terapię zajęciową, fizykoterapię lub rehabilitację. Wszystko to w celu zachowania jak najdłużej zdrowia oraz sprawności Waszych bliskich. Dieta układana jest przez fachowców, a prezes kuchni dba, żeby posiłki były smaczne oraz zdrowe. Podajemy 3 posiłki główne, drugie śniadanie oraz podwieczorek. Seniorzy mają stały dostęp do przekąsek i napojów. Rezydencja Milanówek to miejsce, gdzie poza bezpieczeństwem i opieką zapewniamy również przeróżne atrakcje, zajęcia i gry dla podopiecznych.

Jesień życia w rezydencji Milanówek

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważna jest aktywizacja osób starszych. Zajęcia ruchowe, muzyczne, rozrywki zespołowe, wyjścia do teatru lub kina – czemu nie! Jesteśmy tu, żeby spełniać i realizować potrzeby pensjonariuszy. Chcemy, aby ten ostatni etap doczesnej wędrówki był dla Waszych znajomych doświadczeniem miłym i interesującym. To miejsce jest drugim domem dla dziadków, a w domu nie powinno być przeszkód. Rezydencja znajduje na 1,5 ha działce w beztroskiej, arkadyjskiej okolicy, objęta pięknym parkiem z dojściem do ławeczek, na jakich wolno odpocząć, licznych altan czy miejscem do grillowania. Znacząca powierzchnia obiektu zagwarantuje prywatność w trakcie wizyt rodziny, a piękno otaczającej przyrody zachęci do spacerów. W Rezydencji Milanówek to właśnie dzięki zaangażowaniu i serdeczności opiekunów, panuje domowa atmosfera. Przez 24h na dobę czuwamy nad zaspokajaniem potrzeb lokatorów tego miejsca. Dom znajduje się 30 km od centrum Warszawy, w sąsiedztwie kościoła, szpitala oraz sklepów i miejsc usługowych.

Więcej na https://rezydencja-milanowek.pl