Smart Kids Planet świetne miejsce dla twojego dziecka.

Zależy Ci na tym, by Twoje dzieci mogły się pobawić, a równolegle, żeby w trakcie zabawy bez ustanku się rozwijały? Kładziesz nacisk na bezpieczeństwo? Wyszukujesz miejsca, jakie bazuje na w największym stopniu uznanych nurtach w podejściu do wychowywania oraz edukacji potomstwa? SmartKidsPlanet to miejsce, które w pełni Cię usatysfakcjonuje. To nowatorskie Centrum Mądrej Zabawy, jakiego idea oparta została na nurcie edutainment, innymi słowy edukacji poprzez rozrywkę. Przychodząc do nas ze swoim potomkiem masz prawo posiadać pewność, że będzie ono bawić się rewelacyjnie. Bez trudu znajdziesz tutaj rozrywkę idealnie dostosowaną zarówno do wieku, jak oraz preferencji własnej pociechy.

Jakie atrakcje dla maluchów znalazły się w SmartKidsPlanet?

Założone przez nas w Warszawie Centrum Mądrej Zabawy to miejsce, które tworzy niesłychanie dokładnie zaprojektowana przestrzeń. Mieści ona aż 1600 metrów kwadratowych, które pozostały podzielone na dziewięć stref. W jakiejkolwiek z nich znajdują się różnorodne atrakcje dla dzieci. Wszystko dokumentnie zaplanowaliśmy – u nas nic nie jest przypadkowe. Proponujemy strefy odpowiednie dla dzieci w rozmaitym wieku. Do nas możesz przyjść z maluszkiem, jaki nie ukończył jeszcze trzech lat. Nie oznacza to jednakże, że starsze dzieci nie odnajdą tutaj czegoś dla siebie. Oferujemy atrakcje należyte dla pociech aż do dziesiątego roku życia.

Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu

Wiemy, iż dla rodziców liczy się nie tylko doskonała zabawa ich pociech, niemniej jednak również bezpieczeństwo. Właśnie dlatego nasze Centrum Mądrej Zabawy to miejsce, w którym gigantyczny nacisk położony jest na to, by dzieci były w gruncie rzeczy bezpieczne. W stworzonym przez nas centrum znalazły się tylko takie gadżety, do wykonania jakich wykorzystano właściwe materiały. Zależy nam na tym, by wszelkie były dopasowane do wieku korzystających z nich maluchów. W naszym centrum na próżno wyszukiwać detalów, do wykonania jakich wykorzystano toksyczne materiały. Ostre krawędzie też są tym, czego u nas nie zobaczysz. Przychodząc z synem lub ewentualnie córką do stworzonego przez nas centrum, nie musisz w związku z tym obawiać się tego, iż zabawa skończy się traumą. U nas nie musisz obawiać się o bezpieczeństwo własnego dziecka.

Jaki cel przyświeca prowadzonej przez nas działalności?

SmartKidsPlanet to miejsce, jakie powstało z myślą o dzieciach oraz ich rozwoju. Zostało zaprojektowane tak, żeby pobudzało wyobraźnię milusińskich. Przychodząc do nas z synem lub też córką, możesz posiadać pewność, że to miejsce zabawy będzie kształtowało również kreatywność Twojego dziecka, a też korzystnie wpłynie na jego predyspozycje motoryczne, bez jakich nie nauczy się chociażby pisać. Wizyta w naszym centrum to także wspaniały sposób na to, by zadbać o rozwój społeczny własnego dziecka. U nas dzieci mają możliwość zabawy w grupie, co jest potrzebne do zaspokojenia potrzeby kontaktu społecznego. W stworzonym przez nas centrum Twoje dziecko dostanie wszystko to, co niebezużyteczne do prawidłowego rozwoju.
Jeśli chcesz zagwarantować swojemu maluchowi zabawę na najwyższym poziomie, zależy Ci na tym, by Twoja pociecha była w samej rzeczy bezpieczna, chcesz posiadać pewność, że bawi się w miejscu, które korzystnie wpływa na jego rozwój, nie zwlekaj. Serdecznie zapraszamy do zabawy w naszym Centrum Mądrej Zabawy!