Z jakiego powodu opłaci się sprawdzić ofertę Synektune?

Jesteśmy fachowym zakładem mechaniki samochodowej. Funkcjonujemy na terenie Warszawy, Pruszkowa, Sochaczewa, Żyrardowa, Grodziska Mazowieckiego oraz Milanówka. Spełniamy wyczekiwania nawet najbardziej wymagających kierowców, gwarantując im specjalistyczną wiedzę oraz profesjonalną obsługę. Do każdego kontrahenta podchodzimy w sposób indywidualny. Przystosowujemy wykonywane czynności do jego wymagań i potrzeb.

Nasz szeroki zakres usług to:
•    chiptuning aut,
•    serwis filtrów DPF, FAP oraz EGR,
•    tuning,
•    pełną diagnostykę komputerową,
•    lakiernictwo,
•    blacharstwo.

Nasz zespół tworzy wykwalifikowana oraz fachowa kadra. Kładziemy nacisk na ciągłe doskonalenie naszych umiejętności. Dysponujemy wyłącznie sprawdzonym i niezawodnym oprzyrządowaniem, wykorzystując najświeższe zdobycze techniki. Prowadzimy warsztat samochodowy, w jakim miejscu przystępne ceny idą w parze z najwyższą jakością wykonywanych usług. Każde zamówienie realizujemy terminowo i z najwyższą starannością. Dołącz do szerokiego grona naszych zaspokojonych kontrahentów. Z należącą do nas ofertą możesz zaznajomić się na domenie internetowej synektune.pl.

Chiptuning aut – na czym polega ten proces?
W ramach naszej profesjonalnej bogatej oferty wykonujemy całościowy chiptuning samochodów. Z tej usługi skorzystało już wielu usatysfakcjonowanych kierowców, którzy dostrzegli większy komfort prowadzenia swojego pojazdu, bardziej ekonomiczną jazdę i większe oszczędności paliwa, a również zredukowane zużycie samochodu. Celem zabiegu jest bo elektroniczne zwiększenie mocy silnika, a w konsekwencji zadbanie o bezpieczeństwo i przyjemność prowadzenia pojazdu.
Chiptuning samochodów wykonujemy z zachowaniem najważniejszych norm jakości i bezpieczeństwa. Naszym obowiązkiem jest wydobyć z pojazdu pełny jego potencjał i możliwości. Zwiększamy moc auta oraz moment obrotowy, równolegle bez ogródek ograniczając poziom spalania paliwa. Przed realizacją usługi odbywamy konsultację z naszym klientem, żeby sprawdzić jego preferencje w tym zakresie. Kierowcy mają pewność, że nie narażamy silnika na zbytni wysiłek, który mógłby spowodować jego uszkodzenie. Właściciel może w związku z tym upajać się sprawnie pracującym samochodem oraz znaczącymi oszczędnościami na stacji benzynowej.

Kto powinien skorzystać z oferowanej przez nas usługi Dpf Serwis?
Jedną z z reguły wybieranych przez naszych klientów usług jest czyszczenie filtra DPF. Serwis tych szczegółów pojazdu ma na celu zwiększyć jego efektowność oraz obniżyć zużycie paliwa. Dokładamy wszystkich starań, by kierowcy, jacy wybierają stworzony przez nas warsztat mechaniki samochodowej, cieszyli się ekonomiczną jazdą i większymi oszczędnościami w domowym budżecie. Będzie to rozwiązanie dla osób, które chcą w pełni wyczerpać potencjał drzemiący w ich aucie.
Wizyta w naszym zakładzie jest potrzebna, jeżeli na desce rozdzielczej pojazdu kierujący dojrzy świecącą się kontrolkę filtra cząstek stałych. Jest to znak, iż konieczna jest regeneracja filtra DPF. Serwis tej części przebiega zgodnie z zasadami bezpieczeństwa. Stosujemy sprawdzone metody, które nie powodują pobocznych defektów pojazdu.